Jacobs Privātuma politika

Šī tīmekļa vietne pieder un to pārvalda UAB „Jacobs Douwe Egberts LT“, kura galvenais birojs atrodas Taikos pr. 88, LT-51182, Kaunas, Lietuva - reģistrācijas numurs 303753885. Savā uzņēmumā Jacobs Douwe Egberts mēs apzināmies, ka daudzus mūsu tīmekļa vietnes apmeklētājus uztrauc jautājums par viņu sniegto informāciju un tas, kā mēs šo informāciju izmantojam tādēļ, lai kliedētu jebkādas bažas, esam izstrādājuši šo privātuma aizsardzības politiku. Laiku pa laikam mēs varam atjaunināt šo privātuma aizsardzības politiku, tādēļ regulāri pārbaudiet to. 

Mūsu ievāktās informācijas veidi

Savā tīmekļa vietnē mēs vācam gan personu identificējošu informāciju, gan apkopoto informāciju. 

Personu identificējoša informācija ir saistīta ar katru atsevišķu klientu, piemēram, vārds, adrese, tālruņa numurs, e-pasta adrese, kredītkartes numurs utt. Šādu personu identificējošu informāciju mēs ievācam tikai no tām personām, kuras mums to sniedz labprātīgi un apzināti, piemēram, reģistrējoties mūsu tīmekļa vietnē, sniedzot informāciju par vārdu un adresi, kā arī pieprasot no mums papildu saziņu. Mēs neprasām, lai pirms mūsu tīmekļa vietnes aplūkošanas vai piekļūšanas tās saturam mūsu lietotāji reģistrētos vai sniegtu mums personas informāciju. 

Apkopotā informācija ir saistīta ar datiem par to, cik daudz klientu apmeklē tīmekļa vietni, kuras lapas viņi skatās, kādu informāciju lejupielādē, kāda veida tīmekļa pārlūkprogrammu un operētājsistēmu izmanto, kāds ir interneta pakalpojumu sniedzēja nosaukums utt. Laikā, kad jūs apmeklējat mūsu tīmekļa vietni, mēs automātiski ievācam šo informāciju un apvienojam to ar līdzīgu informāciju, kas iegūta arī par citiem lietotājiem. Vācot šādu informāciju, mēs uzzinām, kā mūsu tīmekļa vietni var labāk pielāgot apmeklētāju vajadzībām. 

Informācijas vākšanas veids

Kā jau minējām iepriekš, personu identificējošu informāciju mēs ievācam tieši no apmeklētājiem un ar viņu ziņu. Tādējādi, apmeklētajam reģistrējoties mūsu tīmekļa vietnē, mēs ievācam viņa sniegto informāciju. Pēc tam, kad esat pieteicies konkursam, mēs ievācam informāciju, kas ir nepieciešama, lai jūs varētu piedalīties un mēs varētu izpildīt savas saistības attiecībā pret jums. Pēc tam, kad apmeklētājs atsūta mums e-pastu, mēs fiksējam e-pasta adresi, lai varētu atbildēt. 

Laikā, kad pārlūkojat mūsu tīmekļa vietni, mēs regulāri ievācam apkopotu, nepersonisku informāciju. Apkopotās informācijas vākšana tiek veikta, izmantojot vai nu sīkdatņu tehnoloģiju, vai tīmekļa bāksignālus (tie tiek dēvēti arī par single-pixel gifs), kuru apraksts sniegts turpmāk tekstā. 

Sīkdatnes


Tāpat kā daudzi citi uzņēmumi, mēs izmantojam sīkdatņu tehnoloģiju gan mūsu tīmekļa vietnē, gan ārpus tās. Sīkdatnes ir informācija, kuru tīmekļa vietne uzskaites veikšanai nosūta uz personas datora cieto disku. Laikā, kad aplūkojat konkrētu vietni, sīkdatnes uzlabo jūsu pieredzi tiešsaistē, saglabājot informāciju par jūsu izvēli. Sīkdatnes nesatur personu identificējošu informāciju, nevar profilēt jūsu sistēmu vai ievākt informāciju no jūsu datora cietā diska. 

Laikā, kad pārlūkojat tīmekļa vietni, mēs varam nosūtīt sīkdatni uz jūsu datoru. Pagaidu sīkdatnes tiek izmantotas, lai, piemēram, saskaitītu, cik daudz reižu ir apmeklēta mūsu tīmekļa vietne. Šīs pagaidu sīkdatnes pēc pārlūkprogrammas aizvēršanas tiek izdzēstas. Pastāvīgo sīkdatni pārlūkprogramma var saglabāt jūsu datorā. Pēc tam, kad būsiet ienācis tīmekļa vietnē, ar šīs sīkdatnes palīdzību mēs varam noskaidrot, vai mūsu tīmekļa vietni esat apmeklējis jau iepriekš, vai arī esat jauns apmeklētājs. Šī sīkdatne neiegūst nekādu personas informāciju par jums, nenodrošina mums veidu, kā sazināties ar jums, kā arī neizgūst nekādu informāciju no jūsu datora. Mēs izmantojam šo sīkdatni, lai noskaidrotu, kuras tīmekļa vietnes funkcijas un kuras receptes jūs ir ieinteresējušas, lai varētu jums piedāvāt papildu informāciju, kas varētu jūs interesēt. 

Izmantojot palīdzības funkciju help, kas ir pieejama daudzu pārlūkprogrammu rīkjoslā, jūs varat saņemt informāciju par to, kā nepieļaut, lai pārlūkprogramma pieņemtu jaunas sīkdatnes, kā saņemt paziņojumu par to, ka esat saņēmuši jaunu sīkdatni, vai arī kā vispār izslēgt sīkdatņu saņemšanas iespēju. Tomēr ņemiet vērā, ka ar sīkdatņu palīdzību jūs varēsiet izmantot jaunākās funkcijas uzņēmuma Jacobs Douwe Egberts tīmekļa vietnē, tādēļ ieteicams neizslēgt sīkdatņu saņemšanas iespēju. 

Tīmekļa bāksignāls

Tīmekļa bāksignāli ir interneta rīki, ar kuru palīdzību varam noskaidrot, vai, piemēram, kāda lapa ir tikusi aplūkota. Pēc tam, kad esam saņēmuši informācijas pieprasījumu par reklāmas akcijām vai apkārtrakstiem, mēs varam izmantot tīmekļa bāksignālus, lai noskaidrotu, cik no mūsu nosūtītajiem e-pastiem ir tikuši atvērti. Ikviens elektronisks attēls, kas tiek aplūkots kā lapas daļa, tostarp reklāmkarogs, var tikt izmantots kā tīmekļa bāksignāls. 

Trešo pušu reklāmas tīkli, ar kuru starpniecību uzņēmuma Jacobs Douwe Egberts tīmekļa vietnēs tiek izvietotas reklāmas, savās reklāmās var izmantot sīkdatnes vai tīmekļa bāksignālus. Uzņēmums Jacobs Douwe Egberts nekādā veidā nekontrolē šīs trešās puses sīkdatnes un/vai tīmekļa bāksignālus, kā arī tam nav piekļuves nekādai informācijai, kas var tikt savākta šīs trešās puses labā. Turklāt uzņēmums Jacobs Douwe Egberts  var izmantot sīkdatnes un/vai tīmekļa bāksignālus, izvietojot uzņēmuma Jacobs Douwe Egberts  reklāmu citu uzņēmumu tīmekļa vietnēs. Uz jebkādu informāciju, kas tiek ievākta šādā veidā, attieksies šī privātuma aizsardzības politika. Konkursi un izlozes

Reizēm mūsu tīmekļa vietnē ir paziņojumi par mūsu organizētajiem konkursiem, dažkārt mēs varam jums atļaut tiem piekļūt elektroniski. Šādā gadījumā mēs izmantosim jūsu sniegto informāciju, lai īstenotu konkursu (piemēram, lai sazinātos ar jums, ja būsiet uzvarējis). Pēc konkursa noslēgšanās personas informācija pēc kāda laika tiks dzēsta no mūsu datu bāzes, ja vien nebūsiet devis atļauju saglabāt to, lai varētu ar jums atkārtoti sazināties. 

Aptaujas un anketas

Laiku pa laikam varam lūgt savus apmeklētājus, lai viņi aizpilda anketas un piedalās aptaujās par savu attieksmi un interesēm. Anketas ļauj mums labāk izprast jūsu vajadzības. Ja tīmekļa vietnē tiek sniegti atbilžu varianti uz anketu jautājumiem, nekāda personu identificējoša informācija netiek iekļauta. Piedaloties kādā no mūsu aptaujām, varat būt drošs, ka pēc anketas aizpildīšanas mēs savās datu bāzēs nesaglabāsim nekādu personas informāciju par jums. 

Jūsu sniegtās personiskās informācijas izmantošana

Ja skaidri esat piekritis turpmākai saziņai vai arī reģistrācijas laikā esat lūdzis, lai jūs iekļauj adresātu sarakstā, mēs laiku pa laikam varam ar jums sazināties. Piemēram, mēs varam nosūtīt jums mārketinga vai reklāmas materiālus, varam atbildēt uz jūsu komentāriem vai informācijas pieprasījumiem vai arī nepieciešamības gadījumā sazināties ar jums, veicot izstrādājuma vai pakalpojuma apstrādi, kuru esat pasūtījis ar tīmekļa vietnes starpniecību. 

Mūsu tīmekļa vietnes e-pasta sadaļā lūdzam sniegt personu identificējošu informāciju, piemēram, jūsu vārdu un tālruņa numuru. Šādu informāciju mēs izmantosim tikai, lai tieši sazinātos ar jums, ja mēģinājumi sazināties pa e-pastu būs bijuši neveiksmīgi. Jūsu e-pasta adresi mēs izmantosim tikai, lai atbildētu uz jūsu nosūtītajiem ziņojumiem, ja vien nebūsim saņēmuši jūsu piekrišanu e-pasta adreses izmantošanai citiem mērķiem. 

Jūsu personisko informāciju mēs izmantosim arī, lai uzlabotu mūsu mārketinga un reklāmas akcijas, statistiski analizētu tīmekļa vietnes izmantošanu, kā arī, lai uzlabotu vietnes funkcijas un saturu. Mēs varam izmantot jūsu personisko informāciju, lai piedāvātu saturu, kas ir pielāgots jūsu interesēm, kā to esam sapratuši no jūsu sniegtās informācijas un jūsu darbībām tīmekļa vietnē. Šāds pielāgots saturs var iekļaut receptes, reklāmkarogus, informāciju par produkciju, kā arī dažādas akcijas. Personisko informāciju mēs nevācam automātiski, taču mēs varam apvienot automātiski (ar sīkdatņu starpniecību) ievākto nepersonisko informāciju ar iepriekš sniegto personisko informāciju. 

Uzņēmuma Jacobs Douwe Egberts galvenais uzdevums, veicot personiskas informācijas vākšanu, ir nodrošināt jums saturīgu un pielāgotu pieredzi mūsu tīmekļa vietnes un interaktīvo reklāmkarogu lietošanas laikā. 

Trešās puses, kuras nodrošina atbalsta pakalpojumus uzņēmumam Jacobs Douwe Egberts

Savas darbības laikā mēs izmantojam citus uzņēmumus un personas vairāku funkciju veikšanai mūsu vārdā. Piemēram, mēs algojam aģentūras, lai tās palīdzētu administrēt klientu akcijas, analizētu datus, apstrādātu jūsu veiktos pasūtījumus un nodrošinātu klientu atbalstu. Šiem aģentiem var būt piekļuve personiskai informācijai, ja tā ir nepieciešama viņu pienākumu veikšanai uzņēmuma Jacobs Douwe Egberts labā. Tomēr viņi nedrīkst šo informāciju izmantot citiem mērķiem un viņiem jānodrošina informācijas konfidencialitāte. 

Datu koplietošana un pārsūtīšana

Bez jūsu iepriekšējas piekrišanas mēs nepārdodam, nenododam un neizpaužam mūsu tīmekļa vietnē iegūto personu identificējošu informāciju trešajām pusēm. Šim noteikumam ir tikai divi izņēmumi: (1) mēs izpaudīsim šādu informāciju, ja uzskatīsim, ka šāda rīcība novērsīs noziegumu vai mums vai trešajām pusēm radītus zaudējumus; un (2) mēs izpaudīsim šādu informāciju trešajām pusēm, kuras nodrošina atbalsta pakalpojumus saskaņā ar iepriekš norādīto. 

Dažkārt mēs varam koplietot apkopoto informāciju par saviem apmeklētājiem (piemēram, mūsu tīmekļa vietnes apmeklētāju sadalījumu pēc dzimuma) ar reklāmdevējiem, darījumu partneriem, sponsoriem un citām trešajām pusēm, lai pielāgotu un uzlabotu vietnes saturu un reklāmu atbilstoši lietotāju vajadzībām. Mēs varam apkopot datus, kas iegūti no tīmekļa žurnālfailiem (piemēram, jūsu pārlūkprogramma, operētājsistēma, apmeklētās lapas utt.), lai saprastu, kā lietotāji pārvietojas vietnē un kuras funkcijas ir vispopulārākās. 

Saites uz citām vietnēm

Uzņēmums Jacobs Douwe Egberts cenšas darīt visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka ikviena mūsu tīmekļa vietnē norādītā saite palīdz jums nokļūt noderīgā tīmekļa vietā. Tomēr tīmekļa vietnes un adreses mainās ļoti ātri, un uzņēmums Jacobs Douwe Egberts nevar dot garantijas par visu to tīmekļa vietņu saturu, uz kurām ir sniegtas saites. Turklāt dažādām tīmekļa vietnēm ir atšķirīgas privātuma aizsardzības politikas. Lai uzzinātu savas tiesības, jums ir jāiepazīstas ar konkrētās tīmekļa vietnes privātuma aizsardzības politiku. 

Izvēle un kontrole

Jūs pilnībā kontrolējat personu identificējošu informāciju, kuru sniedzat mums šajā tīmekļa vietnē. Piemēram, jūs jebkurā brīdī varat mainīt savu izvēli attiecībā uz turpmāko saziņu, vienkārši nosūtot e-pastu tiešsaistes komandai uz adresi, kas norādīta turpmāk, vai nomainot atbilstošu informāciju šīs tīmekļa vietnes sadaļā Jūsu profils. Vai arī, ja vēlaties, varat pilnībā atcelt savu reģistrāciju. Šādā gadījumā mēs laikus rīkosimies, lai izdzēstu jūsu personu identificējošo informāciju no mūsu datubāzes. Ja vēlaties šādi rīkoties, nosūtiet tiešsaistes komandai e-pastu uz turpmāk norādīto adresi. 

Būtiska informācija bērniem

Pirms sava vārda, adreses, e-pasta adreses vai kādas citas personiskas informācijas atklāšanas kādam interneta lietotājam, pavaicājiet saviem vecākiem, vai viņi tam piekrīt. 

Bērnu privātuma aizsardzības politika

Mēs varam pieļaut, ka bērns nosūta mums e-pastu. Mēs piegādāsim vai atbildēsim uz šo e-pastu, taču savā darba datubāzē mēs nesaglabāsim vārdus, e-pasta adreses vai pašu e-pastu. Mēs nesaglabāsim šo informāciju un nenodosim to trešajām pusēm (izņemot atbalsta pakalpojumu uzņēmumiem saskaņā ar iepriekš minēto). 

Tīmekļa vietnēs, kas paredzētas bērniem, kuri ir jaunāki par 13 gadiem, ir aizliegts mudināt bērnus uz rīcību, kuras rezultātā tiktu atklāta plašāka personiskā informācija, nekā ir saprātīgi nepieciešams, lai piedalītos. Mēs pilnībā ievērojam šo prasību. 

Pēc atbilstošas identifikācijas veikšanas ikviens vecāks var aplūkot visu personisko informāciju, kuru esam ievākuši par viņa bērnu, ja šī informācija vēl ir mūsu darba datubāzē. Vecākiem ir tiesības pieprasīt, lai šāda informācija tiktu izdzēsta no mūsu datubāzes, kā arī turpmāk neļaut ievākt vai lietot sava bērna personisko informāciju. Ja esat viens no vecākiem un vēlaties izmantot šīs tiesības, sazinieties ar tiešsaistes komandu saskaņā ar turpmāk sniegtajiem norādījumiem. 

Politikas izmaiņas

 

Mēs varam mainīt šo privātuma politiku laiku pa laikam. Tāpēc mēs aicinām jūs, lai jūs apskatītu šo privātuma politiku pastāvīgi. Šīs privātuma politikas pēdējās izmaiņas notika 2016. gada 14. jūnijā.

 

Jautājumi un atgriezeniskā saite

 

Lūdzu, sūtiet mums savus jautājumus un komentārus par privātumu politiku uz e- pastu privacy@jdecoffee.com